Didmeninės prekybos pasiūlymai

Karališki riešutai – tai ne tik mažmeninė, bet ir didmeninė prekyba riešutais, džiovintais vaisiais, džiovintomis uogomis bei sėklomis. Mes prekiaujame tik išskirtinės kokybės produktais! Kokybės, kiekybės bei palankios kainos santykis – trys rodikliai, kuriuos stengiamės suderinti, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas bendradarbiavimu su mumis.

„Karališki riešutai“ tiekia riešutus ir džiovintus vaisius daugeliui didelių įmonių, biurų ir restoranų visoje Lietuvoje, taip pat ir Baltijos šalyse. Esame patikimas partneris, turintis aukštą verslo etiką ir griežtą požiūrį į pristatymo terminų laikymąsi.

Susisiekti su mumis galite užpildę žemiau esančią užklausos formą arba nurodytais kontaktais.

Pirkimų-pardavimų vadovas: +370 631 32222
Direktorė: +370 611 20307
Užsakymų priėmimas: +370 631 32222
Elektroninis paštas: info@karaliskiriesutai.lt

  Jūsų vardas ir pavardė (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Tel. numeris

  Žinutė

  Karališki riešutai asortimentas

  Tiesiogiai bendradarbiaujame su tiekėjais iš skirtingų šalių ir kruopščiai atrenkame į mūsų parduotuvę atkeliaujančius produktus. Savo klientams stengiamės užtikrinti aukščiausius kokybės standartus ir geriausią kainą. Aukščiausios klasės kedro riešutai (Sibiras), migdolai (JAV), graikiniai riešutai (Ukraina), lazdyno riešutai (Gruzija) pistacijos (JAV), anakardžių riešutai (Vietnamas) – mūsų internetinėje parduotuvėje www.karaliskiriesutai.lt rasite platų riešutų pasirinkimą.

  Karališki riešutai parduotuvėje taip pat platus džiovintų vaisių, džiovintų uogų bei kitų sveikų užkandžių pasirinkimas. Džiovinti mangai, razinos, džiovintos spanguolės – tai tik keli mūsų klientų jau pamėgti ir įvertinti produktai. Asortimente rasite ir riešutų miltų, medaus, natūralaus riešutų kremo be priedų bei kitų skanių ir sveikų užkandžių.

  Karališki riešutai – tai aukščiausia kokybė, gera kaina ir greitas pristatymas.