Didmeninės prekybos pasiūlymai

Karališki riešutai – didmeninė ir mažmeninė prekyba tik išskirtinės kokybės riešutais, džiovintais vaisiais, džiovintomis uogomis bei sėklomis. Kokybės, kiekybės bei palankios kainos santykis – trys rodikliai, kuriuos stengiamės suderinti, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas bendradarbiavimu su mumis.

Susisiekti su mumis galite užpildę žemiau esančią užklausos formą arba nurodytais kontaktais.

Pirkimų-pardavimų vadovas: +370 631 32222
Direktorė: +370 611 20307
Užsakymų priėmimas: +370 631 32222
Elektroninis paštas: info@karaliskiriesutai.lt

Jūsų vardas ir pavardė (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tel. numeris

Žinutė

Karališki riešutai asortimentas

Tiesiogiai bendradarbiaujame su tiekėjais iš skirtingų šalių ir kruopščiai atrenkame į mūsų parduotuvę atkeliaujančius produktus. Savo klientams stengiamės užtikrinti aukščiausius kokybės standartus ir geriausią kainą. Aukščiausios klasės kedro riešutai (Sibiras), migdolai (JAV), graikiniai riešutai (Ukraina), lazdyno riešutai (Gruzija) pistacijos (JAV), anakardžių riešutai (Vietnamas) – internetinėje parduotuvėje www.karaliskiriesutai.lt rasite platų riešutų pasirinkimą.

Karališki riešutai parduotuvėje taip pat platus džiovintų vaisių, džiovintų uogų bei kitų sveikų užkandžių pasirinkimas. Džiovinti mangai, razinos, džiovintos spanguolės – tai tik keli mūsų klientų jau pamėgti ir įvertinti produktai. Asortimente rasite ir riešutų miltų, medaus, natūralaus riešutų sviesto be priedų bei kitų skanių ir sveikų užkandžių.

Karališki riešutai – tai aukščiausia kokybė, gera kaina ir greitas pristatymas.