Privatumo politika

UAB „Karališki riešutai” privatumo politika

Mes gerbiame Jūsų teisę į privatumą ir savo asmens duomenų saugumą. Jį saugome ir užtikriname sąžiningai bei teisėtai tvarkydami, prižiūrėdami Jūsų pateiktus asmens duomenis. UAB „Karališki riešutai“ politika yra gerbti jūsų privatumą dėl bet kokios informacijos, kurią galime rinkti iš jūsų mūsų tinklalapyje https://www.karaliskiriesutai.lt ir kitose mūsų valdomose socialinių medijų paskyrose.

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Paskyros informacija

Dažnai užsisakydami mūsų prekių ir norėdami patogiau naudoti, sekti ir koreguoti savo užsakymus, galite užsiregistruoti mūsų svetainėje. Registruodamiesi specialioje formoje nurodote savo vardą, pavardą, paskyros pavadinimą, elektroninį adresą ir susikurtą slaptažodį. Mūsų serveriai automatiškai išsaugo registracijos duomenis, kad galėtumėte iškart patekti į savo paskyrą.

Registruojami duomenys

Kai lankotės mūsų svetainėje, mūsų serveriai gali automatiškai registruoti standartinius duomenis, kuriuos teikia jūsų interneto naršyklė. Tai gali būti jūsų kompiuterio interneto protokolo (IP) adresas, jūsų naršyklės tipas ir versija, lankomi puslapiai, apsilankymo laikas ir data, kiekvieno puslapio praleistas laikas ir kita informacija.

Įrenginio duomenys

Taip pat galime rinkti duomenis apie įrenginį, kurį naudojate norėdami patekti į mūsų svetainę. Šie duomenys gali apimti įrenginio tipą, operacinę sistemą, unikalius įrenginio identifikatorius, įrenginio parametrus ir geografinės vietos duomenis. Tai, ką renkame, gali priklausyti nuo individualių jūsų įrenginio ir programinės įrangos nustatymų. Norėdami sužinoti, kokią informaciją jie pateikia mums, rekomenduojame patikrinti savo įrenginio gamintojo ar programinės įrangos tiekėjo politiką.

Asmeninė, kontaktinė informacija

Asmeniniai duomenys, nurodomi užsakymo registracijos formose, ar matomi kreipiantis į mus kitose socialinėse medijose, kurie yra reikalingi tinkamam paslaugų teikimui:

 • Vardas
 • Pavardė
 • Telefono numeris
 • Mokėtojo adresas
 • Prekių pristatymo adresas
 • Atsiskaitymo už prekes metu banko peruodama informacija
 • El. pašto adresas
 • Įmonės pavadinimas
 • socialinių tinklų profilis

Kita mūsų el. parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija.

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Failai

Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

Slapukai (cookies)

Mes naudojame slapukus rinkdami informaciją apie jus ir jūsų veiklą mūsų svetainėje. Slapukas yra mažos apimties duomenų rinkinys, kurį mūsų svetainė saugo jūsų kompiuteryje ir prie kurio prisijungiate kiekvieną kartą apsilankę, kad galėtume suprasti, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine. Tai padeda mums greičiau pateikti jums turinį pagal jūsų nurodytas nuostatas, taip pat užtikrina Jūsų spartesnį ir patogesnį naudojimąsi mūsų svetaine. Slapukai paprastai galioja trumpai (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), bet kai kuriais atvejais gali galioti ir iki vienerių metų.

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, pavardė, el. paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Jūs galite savo nuožiūra ištrinti ar koreguoti visus Jūsų įrenginyje jau esančius slapukus; be to, daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad jos neleistų įdiegti slapukų. Tačiau tai padarius, gali tekti rankiniu būdu įvesti savo pageidaujamus nustatymus kaskart apsilankius interneto svetainėje (pvz. kiekvieną kartą iš naujo pildyti pirkėjo registracijos formą norint užsisakyti prekių). Be to, tai gali sutrikdyti kai kurių paslaugų ir funkcijų veikimą.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Asmens duomenų tvarkymo teisniai pagrindai

Aukščiau nurodyta asmeninė informacija mums reikalinga siekiant vykdyti mūsų sutartinius įsipareigojimus tinkamai ir operatyviai pristatant Jūsų užsakytas prekes, taip pat vykdant teisės aktais nustatytus reikalavimus, o tam tikrai atvejais ir vykdant mūsų rinkodarą, t.y.:

 1. Registruoti gautus užsakymus ir susisiekti su Jumis, jei užsakymo formavimo ir vykdymo metu kyla papildomų klausimų dėl užsakymo proceso, prekių, jų pristatymo, kilusių techninių kliūčių ir klaidų ištaisymo (duomenų tvarkymo tikslas: sutartinių įsipareigojimų vykdymas).
 2. Pristatant įsigytas prekes Jūsų nurodytu mokėtojo ir (arba) pristatymo adresu, informuojant apie prekių atsiėmimą vietoje, atliekant kitus veiksmus vykdant Jūsų užsakymą ir išrašant sąskaitą faktūrą (duomenų tvarkymo tikslas: sutartinių įsipareigojimų vykdymas).
 3. Skambinant arba siunčiant elektroninius laiškus dėl palikto pirkinių krepšelio, laiku neatsiimtų prekių iš pristatymo vietos, arba prekių atsiėmimo iš mūsų parduotuvės (duomenų tvarkymo tikslas: sutartinių įsipareigojimų vykdymas)
 4. Komunikuojant ir bendraujant dėl užsakymo vykdymo metu kilusių klausimų, apmokėjimo įvykdymo ir susijusių klausimų, prekių ar pinigų grąžinimo ir susijusiais klausimais (duomenų tvarkymo tikslas: sutartinių įsipareigojimų vykdymas)
 5. Registruojant ir administruojant atliktus mokėjimus, priimant ir grąžinant pinigus (duomenų tvarkymo tikslas: teisės aktų reikalavimų vykdymas; sutartinių įsipareigojimų vykdymas).
 6. Atliekant galimų sukčiavimų prevenciją ir nustatymą. Tai būtina, siekiant užkirsti kelią galimam sukčiavimui internetinėje erdvėje ir nustatyti galimus sukčiavimo atvejus, kad apsaugotume Jus ir mūsų internetinę parduotuvę.
 7. Administruojant užsakymo, pirkimo ir susijusių veiksmų istoriją (Jūsų pirkiniai, išsaugotos prekės ir veiksmai naudojantis elektroniniu paštu, interneto svetaine). Tai būtina, kad galėtume tinkamai ir kokybiškai vykdyti savo sutartinius įsipareigojimus bei turėti įrodymus iškilus ginčui dėl mūsų teikiamų paslaugų kokybės ir (arba) Jūsų sutartinių įsipareigojimų vykdymo.
 8. Administruojant tarpusavio komunikacijos ir susirašinėjimo duomenis (susirašinėjimo elektroninių laiškų korespondencija, žinutės socialiniuose tinkluose, jos metu perduota informacija ir jos turinys. Tai būtina, kad galėtume tinkamai ir kokybiškai vykdyti savo sutartinius įsipareigojimus bei turėti įrodymus iškilus ginčui dėl mūsų teikiamų paslaugų kokybės ir (arba) Jūsų sutartinių įsipareigojimų vykdymo.
 9. Siunčiant su mūsų paslaugomis susijusias žinutes, elektroninius laiškus, kitus kreipimusis telefonu ar kitomis platformomis, pavyzdžiui, klausimus dėl užsakymo įvykdymo eigos, šventinių prekių ir dovanų pasiūlymus, atnaujintas kainas, apklausas apie mūsų teikiamas paslaugas ir prekių kokybę. Tai būtina siekiant užtikrinti kokybišką mūsų paslaugų teikimą, atitinkantį Jūsų poreikius.
 10. Siųsdami Jums apklausas mūsų teikiamų paslaugų kokybei įvertinti. Tai būtina siekiant užtikrinti kokybišką mūsų paslaugų teikimą.
 11. Organizuodami konkursus ir/ ar kitas  akcijas savo interneto svetainėje ar kitose socialinių medijų paskyrose. Konkurso dalyvių duomenų kaupimas būtinas norint dalyvauti konkurse ir būti informuotiems apie laimėjimą ir prizo atsiėmimą. Prizų laimėjimo ir atsiėmimo atveju asmens duomenis tvarkome siekdami vykdyti mums taikomus teisės aktų reikalavimus.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Mes galime atskleisti asmeninę informaciją:

 • trečiųjų šalių paslaugų teikėjams, siekiant suteikti jiems galimybę teikti savo paslaugas, įskaitant (be apribojimų) IT paslaugų teikėjus, duomenų saugojimo, prieglobos ir serverių tiekėjus, skelbimų tinklus, analizę, klaidų kaupiklius, skolų išieškotojus, priežiūros ar problemų sprendimo teikėjus, rinkodaros ar reklamos teikėjus, profesionalius patarėjus ir mokėjimo sistemų operatorius;
 • mūsų darbuotojams, rangovams ir (arba) susijusiems subjektams;
 • kredito ataskaitų agentūroms, teismui ar reguliavimo institucijoms, jei nesumokėsite už prekes, kurias jums suteikėme;
 • trečiosioms šalims, įskaitant atstovus, kurjerių tarnybas ar subrangovus, kurie mums padeda teikiant jums užsakytas prekes.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Jei sutinkate, kad informacija apie jus būtų naudojama tam tikram tikslui,jūs turite teisę bet kada pakeisti savo pasirinkimą (pažymime, kad tai neturės įtakos jokiam iki tol vykusiam asmens duomenų tvarkymui).

Asmeninės informacijos nesaugome ilgiau, nei būtina. Saugodami šią informaciją mes ją saugosime komerciškai priimtinomis priemonėmis, kad išvengtume praradimo ir vagystės, taip pat neteisėtos prieigos, atskleidimo, kopijavimo, naudojimo ar pakeitimo. Nepaisant to, mes patariame, kad nė vienas elektroninio perdavimo ar saugojimo būdas nėra 100% saugus ir negalėtų garantuoti absoliutaus duomenų saugumo.

Jūsų teisės

Paskyros valdymas: Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite paprašyti išsamios informacijos apie asmeninę informaciją ar įrašus, kuriuos mes turime apie jus. Galite paprašyti turimos asmeninės informacijos apie jus kopijos. Jūs galite paprašyti, kad mes perduotume šią asmeninę informaciją kitai trečiajai šaliai. Jūs taip pat galite bet kada paprašyti ištrinti asmeninę informaciją, kurią turime apie jus.

Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Pasirinkimas ir sutikimas: Pateikdami mums asmeninę informaciją, jūs sutinkate, kad laikydamiesi šios privatumo politikos rinktume, laikytume, naudotume ir atskleistume jūsų asmeninę informaciją. Jei esate jaunesnis nei 14 metų, jūs privalote turėti ir garantuoti tiek, kiek mums leidžia įstatymai, kad turite savo tėvų ar teisėto globėjo leidimą patekti į svetainę ir ja naudotis, ir jie (jūsų tėvai ar globėjas) sutiko jūs pateikiate mums savo asmeninę informaciją. Jūs neprivalote mums pateikti asmeninės informacijos, tačiau, jei to nepadarysite, tai gali paveikti jūsų naudojimąsi šia svetaine ar joje siūlomais produktais ir (arba) paslaugomis.

Jei iš trečiosios šalies gausime asmeninę informaciją apie jus, mes ją apsaugosime, kaip nustatyta šioje privatumo politikoje. Jei esate trečioji šalis, teikianti asmeninę informaciją apie ką nors kitą, jūs patvirtinate ir garantuojate, kad turite tokio asmens sutikimą pateikti mums asmeninę informaciją.

Apriboti: galite pasirinkti apriboti asmeninės informacijos rinkimą ar naudojimą. Jei anksčiau leidote naudoti savo asmeninę informaciją tiesioginės rinkodaros tikslais, bet kuriuo metu galite pakeisti savo nuomonę susisiekdami su mumis naudodami žemiau pateiktą informaciją. Jei paprašysite mūsų apriboti jūsų asmeninės informacijos tvarkymą, mes jums pranešime, kaip apribojimas veikia jūsų naudojimąsi mūsų svetaine ar produktais bei paslaugomis.

Pataisa: Jei manote, kad visa turima informacija apie jus yra netiksli, pasenusi, neišsami, nereikšminga ar klaidinanti, susisiekite su mumis naudodami žemiau pateiktą informaciją. Mes imsimės pagrįstų priemonių ištaisyti bet kokią informaciją, kuri buvo netiksli, neišsami, klaidinanti ar pasenusi.

Skundai: Jei manote, kad pažeidėme atitinkamą duomenų apsaugos įstatymą, ir norite pateikti skundą, susisiekite su mumis naudodami žemiau nurodytais kontaktais ir pateikite išsamią informaciją apie tariamą pažeidimą. Mes nedelsdami ištirsime jūsų skundą ir atsakysime jums raštu, nurodydami tyrimo rezultatus ir veiksmus, kurių imsimės nagrinėdami jūsų skundą. Jūs taip pat visada turite teisę kreiptis į Duomenų apsaugos inspekciją: www.vdai.lt.

Atsisakykite prenumeratos: Norėdami ištrinti savo paskyrą arba atsisakyti mūsų el. Pašto duomenų bazės prenumeratos arba atsisakyti kitų ryšių (įskaitant rinkodaros pranešimus), susisiekite su mumis naudodami žemiau pateiktą informaciją arba atsisakykite naudodamiesi pranešime nurodytomis atsisakymo priemonėmis.

Pranešimas apie duomenų pažeidimus: Pažymime, kad mes laikysimės mums taikomų teisės aktų reikalavimų, susijusių su visais duomenų pažeidimais.

Kitos nuostatos

Verslo perdavimas

Jei mes ar mūsų turtas yra įsigytas, arba tuo atveju, kai mes nevykdome verslo ar bankrutuojame, mes įtrauktume duomenis į turtą, perduotą visoms šalims, kurios mus įsigyja. Jūs pripažįstate, kad toks perdavimas gali įvykti ir kad bet kurios mus įsigijusios šalys gali toliau naudoti jūsų asmeninę informaciją pagal šią politiką.

Mūsų politikos ribos

Mūsų svetainė gali nukreipti į išorines svetaines, kurių nenaudojame mes. Pažymime, kad mes nekontroliuojame tų svetainių turinio ir politikos ir negalime prisiimti atsakomybės už jų atitinkamą privatumo praktiką.

Šios politikos pakeitimai

Savo nuožiūra galime pakeisti savo privatumo politiką, kad ji atspindėtų dabartinę priimtiną praktiką. Mes imsimės pagrįstų priemonių, kad vartotojams praneštume apie pakeitimus mūsų svetainėje. Jūsų tolesnis naudojimasis šia svetaine atlikus bet kokius šios politikos pakeitimus bus laikomas sutikimu su mūsų privatumo ir asmeninės informacijos praktika.

 

Duomenų valdytojo kontaktai:

UAB „Karališki riešutai“
Įmonės kodas: 304177378
Adresas: Algirdo g. 2B, Vilnius
Elektroninis paštas: info@karaliskiriesutai.lt
www.karaliskiriesutai.lt

Direktorė Vaida Greicienė +37061120307

 

 

Ši politika įsigalioja nuo 2021 m. kovo 16 d.