Pagalba perkantiems

Savo klientams siūlome platų išskirtinės kokybės riešutų, džiovintų vaisių ir uogų, sėklų bei kitų produktų asortimentą. Jūsų patogumui užsisakyti prekes greitai ir patogiai galite šioje internetinėje parduotuvėje.

Esame pasiruošę patarti ir padėti išsirinkti, tad jei turite klausimų dėl asortimento ar mūsų prekių skambinkite žemiau nurodytu telefonu ar parašykite mums el. paštu, o užsukę į „Karališki riešutai“ parduotuvėlę visuomet galėsite paragauti mūsų gardumynų ir įsitikinti jų kokybe.

Prekių užsakymas

Užsisakyti prekes labai paprasta: išsirinkite norimus produktus, įrašykite kontaktinius duomenis ir pasirinkite norimą pristatymo būdą: prekes galite atsiimti mūsų parduotuvėje, siuntinį jums į namus gali pristatyti kurjeris arba galėsite jį atsiimti užsakymo metu nurodytame paštomate. Prekes išsiunčiame per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo. Jeigu siuntimo metu bus pažeista pakuotė ar jūsų netenkins gautos prekės kokybė, prašome apie tai pranešti per 24 valandas ir prekes galėsite grąžinti kurjeriui arba mūsų parduotuvėje Algirdo g. 2B, Vilniuje.

Informuojame, kad surinkus prekių krepšelį už 40 EUR, pristatymas Jums nieko nekainuos (negalioja pristatymams į Kuršių Neriją)!

Svarbu! Pristatymams į namus Kuršių Nerijoje galioja išimtinė kainodara –  nuo 26 eur. Savo klientams, gyvenantiems Neringoje, rekomenduojame rinktis Omniva paštomatą, esantį Nidoje: Nidos AUTOBUSŲ STOTIS paštomatas (Naglių g. 18 E, Nida).

Turite klausimų, norite pasitarti ar kreiptis dėl bendradarbiavimo? Susisiekite su mumis!

Tel. +370 611 20307
El. paštu: info@karaliskiriesutai.lt

„Karališki riešutai“ parduotuvėlę rasite:

Algirdo g. 2B, Vilnius
Darbo laikas:
I-IV 10.00-19.00
V 10.00-17.00
VI-VII ir švenčių dienomis nedirbame