Pagalba perkantiems

Savo klientams siūlome platų išskirtinės kokybės riešutų, džiovintų vaisių ir uogų, sėklų bei kitų produktų asortimentą. Esame pasiruošę patarti ir padėti išsirinkti, tad norėdami užsisakyti prekes skambinkite žemiau nurodytu telefonu ar parašykite mums el. paštu, o užsukę į „Karališki riešutai“ parduotuvėlę visuomet galėsite paragauti mūsų gardumynų ir įsitikinti jų kokybe.

Prekių užsakymas

Užsisakyti prekes labai paprasta: išsirinkite norimus produktus, įrašykite kontaktinius duomenis ir pasirinkite norimą pristatymo būdą: prekes galite atsiimti mūsų parduotuvėje, siuntinį jums į namus gali pristatyti kurjeris arba galėsite jį atsiimti užsakymo metu nurodytame paštomate. Prekes išsiunčiame per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo. Jeigu siuntimo metu bus pažeista pakuotė ar jūsų netenkins gautos prekės kokybė, prašome apie tai pranešti per 24 valandas ir prekes galėsite grąžinti kurjeriui arba mūsų parduotuvėje Algirdo g. 2B, Vilniuje.

Svarbu! Pristatymams į Kuršių Neriją galioja išimtinė kainodara – nuo 24 eur. Savo klientams rekomenduojame rinktis Venipak Klaipėdos terminalą (Vilniaus g. 8), kuriame siuntos saugomos 7 dienas. 

Turite klausimų, norite pasitarti ar užsisakyti prekes? Susisiekite su mumis!

Tel. +370 611 20307
El. paštu: info@karaliskiriesutai.lt

„Karališki riešutai“ parduotuvėlę rasite:

Algirdo g. 2B, Vilnius
Darbo laikas :
I-IV 10.00-19.00
V 10.00-17.00
VI-VII ir švenčių dienomis nedirbame