D.U.K.

Dažniausiai mūsų klientų užduodami klausimai:

Kokia yra minimali užsakymo suma?

Minimalios užsakymo sumos nėra. Primename, kad užsakymo siuntimas į namus kainuoja 3.99 EUR, o siuntimas į Venipak Pick up terminalus – 2.50 EUR.

Užsakiau prekes. Kada jos bus pristatytos?

Užsakymas laikomas gautu nuo jo apmokėjimo momento. Jei prekės užsakytos ir apmokėtos po darbo valandų ar savaitgalį, užsakymo gavimo diena laikoma artimiausia darbo diena. Prekes supakuojame ir išsiunčiame per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo gavimo.  Prekių pristatymas į namus įprastai užtrunka 1-2 dienas nuo siuntos perdavimo kurjeriui momento.

Ar turite fizinę parduotuvę?

Mūsų fizinę parduotuvę galite rasti adresu Algirdo g. 2B, Vilniuje.

Ar galima užsakytas prekes atsiimti pačiam?

Taip. Užpildę užsakymo formą mūsų elektroninėje parduotuvėje, galite pasirinkti galimybę prekes atsiimti mūsų parduotuvėje Algirdo g. 2B, Vilniuje.

Ar galiu pakeisti/ papildyti savo užsakymą?

Užsakymas laikomas gautu nuo jo apmokėjimo momento. Po šio momento užsakymo atšaukti ar pakeisti nebegalime. Jei po šio momento norite papildyti savo užsakymą, rekomenduojame pateikti naują užsakymą ir informuoti mus el.paštu info@karaliskiriesutai.lt.

Kiek kainuoja Jūsų prekių pristatymas?

Mūsų pristatymo kainos yra 2.50 EUR, užsakant prekes į paštomatus ir 3.99 EUR, pasirenkant siuntos pristatymą į namus. Užsakius produktų už 60 EUR ir daugiau, pristatymas į namus nieko nekainuoja (ši išlyga netaikoma pristatymams į namus Neringos miesto savivaldybėje).

Užsakant prekių į namus į Neringos miesto savivaldybę, siuntimo paslauga kainuoja 26 EUR, nepriklausomai nuo užsakymo dydžio.  Jūs taip pat galite susisiekti su mumis info@karaliskiriesutai.lt ir individualiai suderinsime užsakymo pristatymą į Neringoje esantį paštomatą.

Ar galiu užsakyti Jūsų prekių  į užsienį?

Mes pristatome prekes tik Lietuvos Respublikos ribose.

Man neleidžia atsiskaityti su užsienio banko kortele. Kodėl?

Užsakant mūsų prekes galimas apmokėjimas internetu (Paysera) arba naudojant elektroninę bankininkystę. Deja, užsakymo sistema leidžia atsiskaityti tik iš lietuviškų banko kortelių.

Kiek laiko galioja Jūsų produkcija?

  • Natūralių riešutų galiojimo laikas – apie 12 mėnesių nuo supakavimo dienos
  • Karamelizuotų/ skrudintų/ kitaip apdorotų riešutų galiojimo laikas – 6 mėnesiai nuo pagaminimo dienos
  • Džiovintų vaisių galiojimo laikas – apie 12 mėnesių nuo supakavimo dienos.

Konkretaus produkto galiojimo terminas nurodomas prekės informaciniame lapelyje (etiketėje).

Naudingi patarimai:

Ką reiškia rekomendacija „laikyti sausoje, vėsioje“ vietoje?

Mūsų klimato juostoje terminas „vėsiai“ apimtų nuo 5 iki 22 laipsnių šilumos.

Geriausios vėsios vietos produktų laikymui gali būti:

  1. Daržovių skyrelis šaldytuve
  2. Maisto spinta ar sandėliukas
  3. Uždaros spintelės ar stalčiai

Netinkama produktų laikymo vieta yra stalviršiai, palangės, atviros lentynos, vietos arti šildymo prietaisų, atviro lango, kadangi šias vietas gali pasiekti tiesioginiai ar netiesioginiai saulės spinduliai arba drėgmė. Aukštesnė temperatūra, saulės šviesa arba drėgmės perteklius gali pakeisti produkto spalvą, skonį, sudėtį ir būti palanki terpė daugintis kenkėjams, produkto pelijimui.

Suvalgiau riešutų ir sutriko virškinimas. Ar riešutai buvo blogi?

Riešutuose (kaip ir sėklose) biologiškai yra specialių medžiagų (pvz., fitino rūgšties), kurios padaro juos šiek tiek sunkiau virškinamus. Dėl šių medžiagų ir fermentų veikimo, suvalgius daugiau riešutų ar sėklų, kai kuriems žmonėms pučia pilvą, apsunksta skrandis ar sutrinka virškinimas.

Kaip to išvengti?

    1. Riešutus ir sėklas vartokite saikingai. Per dieną rekomenduojame suvalgyti ne daugiau kaip saujelę riešutų. Jei suvartojamas didesnis kiekis, natūralu, kad dar labiau yra apkraunamas mūsų skrandis ir virškinimo sistema.
    2. Prieš vartojimą riešutus mirkykite šiltame vandenyje. Ilgai mirkstant riešutuose esančios virškinimo sistemą trikdančios medžiagos, dėl ilgalaikės drėgmės ir aukštesnės temperatūros suyra ir pasišalina. Daugiau apie riešutų mirkymo naudas rasite čia.